Saç bakımı hakkında her hafta yepyeni içerikler hazırladığımızı biliyor muydun? Blog içeriklerine göz atın!
  • Saç Şekillendirici Krem

Saç Şekillendirici Krem

İddia ediyoruz: Saçlarını şekillendirmek daha önce hiç bu kadar keyifli olmadı! Dr. Savon Şekillendirici Krem, ihtiyaçlarına özel olarak, saçının en güzel halini ön plana çıkarmak için geliştirildi. Saçların ister bukleli, ister dalgalı, ister düz olsun, hiç fark etmez! Şekillendirici kreminle sadece birkaç dakikada güne hazırsın. Şekillendirmeyi kolaylaştırmasının yanı sıra, elektriklenmeyi önler, doğal parlaklık sağlar ve etkisi günlerce sürer. Saçları ağırlaştırmaz.


250 ml
Vegan Ürün
Vegan
Ürün
Hayvanlar
üzerinde test
edilmemiştir
Paraben
SLS/SLES
içermez
Sülfat,
tuz
içermez
Made in
İstanbul
  • Saç Şekillendirici Krem

Nasıl Uygulanır?

Saçının uzunluğuna göre pompaya bir ya da iki kez basarak, kremi avuç içinde dağıt. Dr. Savon şampuanınla yıkadığın ve nemi alınmış saçlarının uç ve boy kısımlarına dilediğin şekli vererek uygula. Fön makinesi yardımıyla şekillendirmeye devam edebilir veya açık halde kurumaya bırakabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Her saç tipi için uygun mu?
Bize saçlarından bahsetmeni bu yüzden istiyoruz. Tüm ürünlerimiz gibi bu ürünü de senin saçlarına özel, senin ihtiyaçlarını çözecek bir formülle üretiyor ve sana sunuyoruz. Dolayısıyla evet, her saç tipine uygun bir Dr. Savon mutlaka var ürünlerimiz arasında.
Saç şekillendirici kremi ne zaman kullanmalıyım?
Bu ürünü saçların ıslakken, fön makinesiyle kurutmadan önce kullanabilirsin. Böylece ısıya maruz kalan saçına ekstra koruma sağlar. Ancak istersen kuru saçına da uygulayarak, elektriklenmeyi azaltabilir, buklelerini belirginleştirebilir ya da kontrolden çıkan kıvırcıkları sakinleştirebilirsin.