Saç bakımı hakkında her hafta yepyeni içerikler hazırladığımızı biliyor muydun? Blog içeriklerine göz atın!
 • Saç Kremi
 • Saç Kremi

Saç Kremi

  Dr. Savon kullanıcılarının uzun zamandır beklediği saç kremini geliştirdik!

  Dr. Savon Saç Kremi, kişisel saç testinde bizimle paylaştığın tüm saç ihtiyaçlarını karşılar, tıpkı en yakın arkadaşı Dr. Savon şampuan gibi. Saçının özelliklerine ve hedeflerine uygun formülü ile sana özel bir saç kremi deneyimi sunar. Taramayı kolaylaştırır ve saç uçlarındaki kırık görünümünü azaltır. Bunları yaparken saçını yapıştırmaz, yağlandırmaz. Sağladığı yumuşaklık hissi uzun süre devam eder!

  250 ml
  Vegan Ürün
  Vegan
  Ürün
  Hayvanlar
  üzerinde test
  edilmemiştir
  Paraben
  SLS/SLES
  içermez
  Sülfat,
  tuz
  içermez
  Made in
  İstanbul
  • Saç Kremi

  Nasıl Uygulanır?

  Saçlarını Dr. Savon şampuanınla yıkayıp durula. Saçının uzunluğuna göre pompaya bir ya da iki kez basarak, kremi avuç içinde dağıt, saç uçlarına ve boyuna tamamen yedirecek şekilde uygula. Yaklaşık 2 dakika bekledikten sonra güzelce durula. Daha iyi sonuç almak için, saç bakımını Dr. Savon ürün ailesinin diğer saç bakım ürünleriyle tamamlamayı unutma.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Saç kremi kullanmalı mıyım?
  Saçların uzunsa, tararken zorlanıyorsan, kırılıyor ve dökülüyorsa saç kremiyle taramayı kolaylaştırabilirsin. Saçlarında boya varsa saçların sertleşmiş olabilir, yumuşatıp daha kolay şekil vermen için yine saç kreminin ipeksi yumuşaklığından faydalanabilirsin.
  Saç kremiyle birlikte diğer ürünleri de kullanmalı mıyım?
  Tabii ki kullanabilirsin. Tüm ürünleri senin ihtiyaçlarına özel formüllerde üretebilmek için saç testine verdiğin yanıtlardan faydalanıyoruz. Verdiğin cevaplar neticesinde oluşturduğumuz sana özel saç bakım ürünleri birbirinin etkisini artıran, bir arada kullanıldığında saç hedeflerine ulaşmanı kolaylaştıran bir set. Saç bakım rutininde hangisine yer vereceğin sana kalmış…