Saç bakımı hakkında her hafta yepyeni içerikler hazırladığımızı biliyor muydun? Blog içeriklerine göz atın!
  • Saç Bakım Yağı

Saç Bakım Yağı

Sağlıklı saçlara kavuşmanın yolu, sağlıklı bir saç derisiyle mümkün!

Dr. Savon saç bakım ailesinin yeni üyesi Saç Bakım Yağı, saç derindeki problemleri çözmek için aylar süren araştırmalar sonucunda uzmanlarımız tarafından geliştirildi. Saçının ve saç derinin ihtiyacı olan besinleri sağlar. Kırılma ve kopmaları önler. Besleyici etkisi sayesinde saçının her zamankinden daha hızlı uzamasını sağlar.


30 ml
Vegan Ürün
Vegan
Ürün
Hayvanlar
üzerinde test
edilmemiştir
Paraben
SLS/SLES
içermez
Sülfat,
tuz
içermez
Made in
İstanbul
  • Saç Bakım Yağı

Nasıl Uygulanır?

Dr. Savon Saç Bakım Yağı’nı, saç uçlarına hem banyo sonrasında nemi alınmışken hem de gün içerisinde parlaklığını yitirdiğinde doğrudan uygulayabilirsin. İhtiyacına göre her kullanımda 4-5 damla yeterli. Durulamaya gerek yok ve ısıya dayanıklı! Daha iyi sonuç almak için, Dr. Savon Şampuan ve Saç Kremi ile birlikte kullanmayı unutma.

Sıkça Sorulan Sorular

Saç bakım yağı saç dibine mi, saç ucuna mı uygulanmalı?
Saç bakım yağı, içeriğindeki onlarca bitkisel yağ sayesinde saç telinin tamamını besleme kabiliyeti yüksek bir üründür. Saçının dibine uyguladığında, saç kökünü besler, saç uçlarına uyguladığında saçı ince bir film gibi kaplayarak saç telindeki nem kaybını önler ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.
Saç bakım yağı saçımı yağlandırır mı?
Yoğun bakım amacıyla saç diplerine uyguladığında saç bakım yağının ardından saçlarını mutlaka yıkamanı öneriyoruz. Ancak günlük kullanımda, saç uçlarına uygularken 4-5 damlayı aşma. Belirtilen ölçüde kullandığında saçlarında yağlanma sorunu yaşamazsın. Sağlıkla uzayan saçlarının keyfini çıkarabilirsin.
Saç bakım yağı saçımın uzamasını hızlandırır mı?
Saç bakım yağı, içeriğindeki onlarca bitkisel yağ sayesinde saçına çok iyi bakacak ve onu ihtiyacı olan her türlü vitamin ve mineralle besleyecek bir saç bakım ürünü. Düzenli kullanıldığında, sağlıklı saç tellerine sahip olmanı sağlayacak. Sağlıklı saç telleri de kırılmadan, hızla uzamaya imkan bulacaktır.