Saç bakımı hakkında her hafta yepyeni içerikler hazırladığımızı biliyor muydun? Blog içeriklerine göz atın!
  • Saç Bakım Maskesi
  • Saç Bakım Maskesi

Saç Bakım Maskesi

Saçının ihtiyacı olan yoğun bakım dokunuşunu yapmaya artık hazırsın! Saçlarını ne zamandır ihmal ediyormuş gibi hissediyorsan, yalnız değilsin. Dr. Savon Saç Bakım Maskesi, işte tam da bu ihtiyaçtan yola çıkarak geliştirildi. Uzun zamandır bakım yapılmamış, ısıl ve kimyasal işlemler nedeniyle hasar görmüş veya çevresel etkenler, mevsim geçişi gibi sebeplerle yıpranmış saçları hızlıca yeniler. Saç tellerini güçlendirir. Canlı ve dolgun bir görünüm için gereken bakımı sağlar.


250 ml
Vegan Ürün
Vegan
Ürün
Hayvanlar
üzerinde test
edilmemiştir
Paraben
SLS/SLES
içermez
Sülfat,
tuz
içermez
Made in
İstanbul
  • Saç Bakım Maskesi

Nasıl Uygulanır?

Dr. Savon şampuanın ile yıkayıp duruladığın saçlarının nemini bir havlu ile al, maskeyi avuç içinde dağıtıp saç uçlarına ve boyuna uygula. 5 dakika beklet ve durula. Daha iyi sonuç almak için, Dr. Savon Şampuan ve Saç Kremi ile birlikte haftada 2 kez kullanmayı unutma!

Sıkça Sorulan Sorular

Saç bakım maskesine ihtiyacım olduğunu nasıl anlarım?
Saçlarının uç kısımları çatallanıyorsa… Saç telini ucundan tutup ikiye ayırabiliyorsan… Saçını diplerden topladığındaki kalınlıkla ucundan topladığındaki kalınlık birbirinden çok farklıysa… Saç telini çektiğinde elastik bir şekilde uzuyorsa… Saçlarına biraz vakit ayırmanın zamanı gelmiş demektir. Dr. Savon Saç Bakım Maskesi saçına hak ettiği özeni gösterirken vazgeçilmezin olacak.
Saç bakım maskesini saçımın her noktasına mı uygulamalıyım?
Saç bakım maskesini saçının ortasından uçlarına doğru uygulaman yeterli. 5 dakikalık bekleme süresini, saçlarını geniş ağızlı bir tarakla tarayarak geçirebilirsin. Böylece maskenin eşit şekilde saç boyuna yayılmasını kolaylaştırırsın. Saç diplerine uygulamana gerek yok.
Saç bakım maskesinin saç kreminden ne farkı var?
Saç kremi, günlük kullanımda taramayı kolaylaştıracak şekilde saçlarına bakım yapan, saçını nemlendiren ve yumuşatan bir formüle sahip. Saç bakım maskesi ise içeriğindeki bitkisel proteinler sayesinde saç kremine oranla çok daha yüksek miktarda aktif bileşen içeriyor. Böylece saç hücrelerine daha derinlemesine nüfuz ediyor ve bakım yapıyor. Saç kremi günlük kullanım, saç bakım maskesi ise haftalık kullanıma uygun. Saç bakım rutininde ikisine de yer vermeni öneriyoruz.